Yaşamsal enerjinin önündeki 3 temel blokaj:
onları tanımlayın ve onlardan nasıl arınacağınızı öğrenin
Ücretsiz Türkçe / Fransızca web atölyesi
Perşembe 26 Ekim, 20.00-21.30
Neden bu kadar az insan, ruhsal bir yolculukta olduklarını düşünseler de ruhsal olarak uyanmayı başarır? Çünkü Yol üzerinde "üç siyah düğüm" olarak adlandırdığımız üç büyük engel bulunmaktadır.

Bu kısa sunumda, insanın doğumdan itibaren etkilendiği bu üç siyah düğümlerin kökenlerinden, sonuçlarını ve bunlardan nasıl özgürleşilebileceğinizi kısaca tanıtacağım.

Bazen tekrarlayan ağrılar veya sindirim sorunları yaşıyor, üzüntü, öfke veya müdahaleci düşüncelerden bunalıyor ya da ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar mı yaşıyorsunuz? Bu belirtiler, diğerleri gibi, üç kara düğümden birindeki veya diğerindeki blokajdan kaynaklanabilir. Bu web-atölyesinde, zorluklarınızın hangi kara düğümle ilişkili olduğunu ve bu üç önemli alandaki yaşamsal enerji dolaşımını nasıl uyumlu hale getirebileceğinizi öğrenin.
   Ev sahibi Olivier Benhamou
   Samadeva hocası
   Özgür Samadeva Üniversitesi'nin yedi kurucusundan biri ve Samadeva Eğitmeni'dir. Genel Müdür olarak, 18 yıl boyunca dünya çapında Samadeva okullarının ve merkezlerinin kurulmasını ve geliştirilmesini denetlemiştir. Bugün, faaliyetlerini üniversite içinde uzmanlaştığı öğretinin farklı dallarının aktarımına yeniden odaklanmıştır.

   Ücretsiz web-atölyesine şimdi kaydolun
   İletişim : Chloe Nopre (WhatsApp) +33 612 925 201
   chloe.nopre.sophrologie@gmail.com